Hakkımda

Aysu Altınkaya Uluğ

Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Lisans, Yeditepe Üniversitesi ve Ludwigshafen University of Applied Sciences’da İşletme & İnsan Kaynakları Yüksek Lisans eğitimi sonrasında profesyonel iş hayatına Yapı Kredi bankasında Perakende Bankacılık alanında başlamış, buradaki deneyimi süresince müşteri yönetimi, satış ve  performans yönetimi süreçlerinde aktif rol almıştır. Bankacılık kariyeri sonrasında Manpower ve Randstad'da Danışman ve İK İş Ortağı olarak çalıştı. Livcon Learning Academy’de Gestalt yaklaşımında koçluk, Adler ekolünden ise mentor koçluk üzerine eğitimler aldı.

2017 yılında Peryön’ün en büyük ödülü olan, başvuran kuruluşlardaki en üst seviyedeki insan kaynakları uygulamalarının hayata geçirilmesinin ve diğer kuruluşlara örnek olabilecek düzeyde olmasının beklendiği İnsan Kaynaklarında Liderlik Kategorisi’nde Aksigorta’da birlikte çalıştığı yetenek yönetimi ekibiyle beraber ödül sürecinde aktif rol alarak 1’liğe hak kazandılar.

2016 yılından bu yana, yenibirlider, gelecekdahanet, BizBizze Kadınlar için Fikir Destek Derneği gibi oluşumlarda görev alarak Türkiye’deki gençlerin ve kadınların doğru eğitim, meslek ve hayat seçimleri yapmalarını sağlayacak bilgi, beceri ve bağlantılara sahip olmalarına destek olmaktadır.

İstanbul İşletme Enstitüsünde ‘’ İşe Alım & Mülakat Teknikleri ’’ ve ‘’ Kariyer Yönetimi’’  eğitimleri vermektedir.

Hala simply-hr.net isimli web sitesinde kişisel gelişim ve insan kaynakları ile ilgili yazılar yazmakta, proje bazlı insan kaynakları danışmanlığı yapmaktadır. Özellikle kariyer koçluğu alanında çalışmalarına devam etmektedir.

https://www.linkedin.com/in/aysualtinkaya/

http://www.icfturkey.org/profil/aysualtinkayaulug/

https://www.iienstitu.com/egitmenler/aysu-altinkaya

 

© 2017 - 2019 Tüm hakları saklıdır